سایت تخصصی فروش سرور و لپ تاپ و تجهیزات جانبی نو دست دوم و استوک

آداپتور فیبر نوری ام ام سی SC-SC UPC SM Duplex

دسته بندی :

آداپتور فیبر نوری ام ام سی SC-SC UPC SM Duplex

  • افزودن به لیست مقایسه
  • اضافه کردن به علاقه مندی ها

نقد و بررسی اجمالی

آداپتور فیبر نوری ام ام سی SC-SC UPC SM Duplex

آداپتور فیبر نوری ام ام سی SC-SC UPC SM Duplex

مشخصات فنی آداپتور فیبر نوری ام ام سی SC-SC APC SM Duplex :

  • نوع کالا : آداپتور فیبر نوری
  • ساختار آداپتور : داپلکس (Duplex)
  • نوع کانکتور قابل اتصال : SC-SC
  • نوع فیبر قابل اتصال : سینگل مد (Single Mode)
  • رنگ آداپتور : آبی
  • جنس آداپتور : پلاستیک

نظرات کاربر به:

آداپتور فیبر نوری ام ام سی SC-SC UPC SM Duplex

دیگران را با نوشتن نظرات خود، برای انتخاب این محصول راهنمایی کنید.

لطفا پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید:

لازم است محتوای ارسالی منطبق برعرف و شئونات جامعه و با بیانی رسمی و عاری از لحن تند، تمسخرو توهین باشد.

از ارسال لینک‌های سایت‌های دیگر و ارایه‌ی اطلاعات شخصی خودتان مثل شماره تماس، ایمیل و آی‌دی شبکه‌های اجتماعی پرهیز کنید.

در نظر داشته باشید هدف نهایی از ارائه‌ی نظر درباره‌ی کالا ارائه‌ی اطلاعات مشخص و دقیق برای راهنمایی سایر کاربران در فرآیند خرید یک محصول توسط ایشان است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “آداپتور فیبر نوری ام ام سی SC-SC UPC SM Duplex”

1
1

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.


محصولات مرتبط