سایت تخصصی فروش سرور و لپ تاپ و تجهیزات جانبی نو دست دوم و استوک

قیمت کارت HBA سرور کیولاجیک QLE2562

قیمت کارت HBA سرور کیولاجیک QLE2562

  • افزودن به لیست مقایسه
  • اضافه کردن به علاقه مندی ها

2,528,000 تومان

نقد و بررسی اجمالی

قیمت کارت HBA سرور کیولاجیک QLE2562

قیمت کارت HBA سرور کیولاجیک QLE2562

مشخصات فنی کارت HBA سرور کیولاجیک QLE2562

  • Qlogic Fibre Channel Host Bus Adapter QLE2562
  • Ports: Dual 8Gbps Fibre Channel SFP+ with LC-style connector
  • Form factor: Low-profile PCI Express card (6.6 in. × ۲٫۵۴ in.)
  • Power Consumption: 6.2 Watts (typical)
  • Operating Relative Humidity: 10% to 90% (non-condensing)
  • RoHS Compliance: RoHS 6
  • Negotiation : 8/4/2Gbps auto-negotiation
  • IOPS: 200,000 initiator and target IOPS per port
  • Class of service: 2 and 3
  • Topology: FC-AL, FC-AL2, point-to-point, switched fabric
  • Protocols : FCP-3-SCSI,FC-Tape (FCP-2)
  • Cable distances:
    •  ۲Gbps: 150 meters OM1, 300 meters OM2, 500 meters OM3
    • ۴Gbps: 70 meters OM1, 150 meters OM2, 380 meters OM3=
    • ۸Gbps: 21 meters OM1, 50 meters OM2, 150 meters OM3
  • Compliance :
    • PCI Express Base Specification rev. 2.0
    • PCI Express Card Electromechanical Specification rev. 2.0
    • PCI Bus Power Management Interface Specification rev. 1.2
    • PCI Hot Plug Specification rev. 1.0
      • PCIe x8 physical connector:
      • StarPower link training
      • Maximum x4 lanes for Gen2 rate
      • Maximum x8 lanes for Gen1 rate
  • Management tools:
    • SANsurfer® FC HBA Manager
    • SANsurfer FC HBA CLI
  • Device utilities :
    • Utilities for flashing bootcode
    • Linux® scripting tools
  • Boot support : BIOS, FCode, UEFI, EFI
  • APIs: SNIA HBA API V2, SMI-S, FDMI
  • EMI and EMC : FCC Part 15, Subpart B, Class A; ICES-003, Class A
  • Safety : UL, cUL: UL60950, CSA C22.2 No.60950, Class 1 Laser Product per DHHS 21CFR J

نظرات کاربر به:

قیمت کارت HBA سرور کیولاجیک QLE2562

دیگران را با نوشتن نظرات خود، برای انتخاب این محصول راهنمایی کنید.

لطفا پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید:

لازم است محتوای ارسالی منطبق برعرف و شئونات جامعه و با بیانی رسمی و عاری از لحن تند، تمسخرو توهین باشد.

از ارسال لینک‌های سایت‌های دیگر و ارایه‌ی اطلاعات شخصی خودتان مثل شماره تماس، ایمیل و آی‌دی شبکه‌های اجتماعی پرهیز کنید.

در نظر داشته باشید هدف نهایی از ارائه‌ی نظر درباره‌ی کالا ارائه‌ی اطلاعات مشخص و دقیق برای راهنمایی سایر کاربران در فرآیند خرید یک محصول توسط ایشان است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “قیمت کارت HBA سرور کیولاجیک QLE2562”

1
1

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.


محصولات مرتبط